Een grote maand geleden maakte de Oostenrijkse openbare omroep ORF bekend dat JJ het land zal vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival. Vandaag kwam het lied uit.
JJ zal naar het Eurovisiesongfestival trekken met het lied Wasted Love. Vandaag werd het lied voor het eerst te beluisteren via Ö3 en YouTube. Gisteravond kreeg de verzamelde pers al het lied voor de eerst te horen. Het lied werd geschreven door voormalig Oostenrijks Eurovisiedeelnemer TEYA, die Who The Hell is Edgar? schreef en uitvoerde op het Eurovisiesongfestival 2023 in Liverpool.
JJ zal Oostenrijk vertegenwoordigen tijdens de tweede halve finale van het Eurovisiesongfestival. Deze halve finale zal plaatsvinden op donderdag 15 mei 2025.
Oostenrijk op het Eurovisiesongfestival.
Oostenrijk debuteerde op het Eurovisiesongfestival in 1957. Bob Martin werd bij het debuut direct laatste met amper 3 punten. In al die jaren is het land acht keer laatste geëindigd. Op het Eurovisiesongfestival in 1966 én 2014 was het wel raak voor Oostenrijk. Zowel Udo Jürgens en Conchita Wurst wonnen het festival voor het land. Meer weten over de geschiedenis van Oostenrijk? Neem dan zeker een kijkje op de geschiedenispagina van het land.
📷 @johannesjjpietsch on Instagram