In Duitsland was er vanavond de derde halve finale van Chefsache ESC 2025 – Wer singt für Deutschland?
De veertien artiesten brachten vanavond hun lied dat ze graag zouden willen brengen tijdens het Eurovisiesongfestival. Een vakjury selecteerde de beste negen artiesten. Zij zullen volgende week hun lied opnieuw brengen tijdens de finale van Chefsache ESC 2025 – Wer singt für Deutschland?. De vakjury bestond deze aflevering uit Stefan Raab (ESC 2000), Yvonne Catterfeld, Elton en Max Geisinger.
Resultaten derde halve finale Chefsache ESC 2025 – Wer singt für Deutschland?
Gaan door naar de finale
- Julika – Empress
- Benjamin Braatz – Like You Love Me
- Feuerschwanz – Knightclub
- Cosby – I’m Still Here
- Abor & Tynna – Baller (Shoot)
- Leonora – This Bliss
- Lyza – Lovers on Mars
- Moss Kena – Nothing Can Stop Love
- The Great Leslie – These Days
Verlaten de wedstrijd
- Cage – Golden Hour
- Cloudy June – If Jesus Saw What We Did Last Night
- From Fall To Spring – Take the Pain Away
- Jaln – Weg von dir
- Jonathan Henrich – Golden Child
Volgende week is er de finale en mag Duitsland kiezen wie hun land zal vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival in Bazel.
Duitsland op het Eurovisiesongfestival.
Duitsland was één van de zeven landen die deelnam aan het allereerste Eurovisiesongfestival in 1956. Enkel in 1996 was het land niet aanwezig omdat het niet door de voorronde geraakte. In 1982 werd er voor het eerst de overwinning behaald met Nicole en haar Ein Bißchen Frieden. In 2010 won Lena met Satellite. Meer weten over de geschiedenis van Duitsland? Neem dan zeker een kijkje op de geschiedenispagina van het land.
📷 ARD