Vandaag| finale Eurovizija.LT.

Vandaag| finale Eurovizija.LT.

Na vijf halve finales is het vanavond tijd in Litouwen voor de finale van Eurovizija.LT.

LRT selecteerde twaalf artiesten, tien uit de halve finales en twee wildcard om deel te nemen aan de wedstrijd. Eén van hen zal Litouwen vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival in Bazel, Zwitserland.

Startvolgorde finale Eurovizija.LT

  1. Noy – Just Take Me On A Date
  2. GOYA – After Storm
  3. Liepa Ar mylėtum
  4. Gebrasy – Whole 
  5. Amoralu – Freedom
  6. Anyanya – Running Out Of Time
  7. Justė Baradulinaitė – Tired
  8. Katarsis – Tavo Akys
  9. Petunija – Į saldumą
  10. Sophie Ali – The Bluest Bell
  11. Lion Ceccah – Drobė
  12. Black BicepsVisaip man reik

Hoe wordt de winnaar gekozen?

De winnaar van Eurovizija.LT zal gekozen worden door een combinatie van een vakjury (50%) en de kijkers (50%).

De show

Gabrielė Martirosian, Nombeko Augustė en Rimvydas Černiauskas presenteren vanaf 20:00 de finale. Als gastoptreden mogen we Rokas Yan, Monika Liu (ESC2022) en Vaidas Baumila (ESC 2015) en Silvester Belt (ESC 2024) verwachten. Wie de uitzending wil volgen kan terecht op deze livestream.

Litouwen op het Eurovisiesongfestival.

In 1994 debuteerde Litouwen op het Eurovisiesongfestival. Het beste resultaat van het land werd in 2006 behaald. Met het nummer We Are the Winners werd LT United zesde. Meer weten over de geschiedenis van Litouwen? Neem dan zeker een kijkje op de geschiedenispagina van het land.

Geef een reactie

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.